< cofnij

Ochrona fizyczna

Bezpieczeństwo gwarantowane doświadczeniem

Bezpieczeństwo jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka. Tak, jak w życiu codziennym, tak i w biznesie poczucie bezpieczeństwa tworzy przestrzeń do rozwoju, wzrostu i sukcesu. Mając wieloletnie doświadczenie na rynku usług ochrony osób i mienia mamy świadomość, jak wiele czynników wpływa na bezpieczeństwo i jakie elementy są kluczowe do jego zapewnienia w Państwa firmie.

Kluczem do profesjonalnych usług ochrony osób i mienia jest przede wszystkim posiadanie odpowiednich procedur, które są owocem wieloletniej pracy na obiektach różnego typu, począwszy od niewielkich posterunkach całodobowych np. na osiedlach mieszkaniowych, czy budowach, a na lotniskach, galeriach handlowych i biurowcach kończąc.  

Wiemy, jak zmienia się świat i wychodzimy naprzeciw obecnym wyzwaniom, przed jakimi stoi Państwa biznes. Dziś istotnym elementem jest taka organizacja usług ochrony, by zabezpieczyć Państwa firmę przed lawinowo rosnącymi kosztami usług. Dlatego od wielu lat stawiamy na technologię i synergię wykwalifikowanych pracowników z nowoczesnymi urządzeniami technologii ochrony oraz specjalistycznych systemów informatycznych.

Co nas wyróżnia?

Optymalizacja kosztów dzięki technologii
Przeszkoleni pracownicy 
z doświadczeniem branżowym
Dzięki inwestowaniu w pracowników oraz niskiej rotacji każdy z naszych pracowników ochrony jest kompetentny i przeszkolony
Dostęp do danych z systemów informatycznych
Dedykowany nadzór dla każdego obiektu
Nad prawidłową realizacją usługi czuwa menedżer przypisany do danego rejonu. Dzięki temu na bieżąco monitorowana jest jakość usługi
Gwarancja jakości usług
Proaktywne działanie w zakresie jakości oraz ograniczenia kosztów
Każda usługa jest analizowana na bieżąco w celu jej optymalizacji. Tam, gdzie jest to możliwe wykorzystujemy technologię, by ograniczyć koszty osobowe.

Skontaktuj się z nami

  Zaznacz, co Cię interesuje
  Gwarant Sp. z o.o. administruje Twoimi danymi osobowymi w celu odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego i/lub wysłania treści marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych osobowych. Masz również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz w RODO.

  Co Ty zyskujesz?

  • Optymalizacja kosztów
  • Ciągłość realizacji usługi
  • Digitalizacja dokumentacji
  • Minimalizacja ryzyk i strat
  • Nadzór on-line
  • Wysoka polisa OC

  Chcesz obniżyć cenę usług?

  Zapytaj o dodtkowe usługi komplementarne! W pakiecie korzystniej.