< cofnij

Utrzymanie czystości

Czystość i komfort dzięki doświadczeniu

Czystość i porządek są wyjątkowo istotne w biznesie. Są elementem harmonii, która pozytywnie wpływa na pracę, wizerunek i zadowolenie zarówno ze strony pracowników, jak i klientów i gości. Czyste i schludne otoczenie daje możliwość bardziej skutecznego skupienia się a tym, co jest w Państwa biznesie najważniejsze – na rozwoju, pieniądzach i sukcesie.

Kluczem do profesjonalnych usług sprzątania jest zarówno doświadczenie, wykorzystywana technologia oraz rzetelność realizacji zlecenia. Działamy na rynku usług porządkowo-czystościowych od wielu lat a usługi świadczymy na obiektach wszelkiego typu. Dlatego jesteśmy w stanie usługę skonfigurować w sposób optymalny, mając na względzie charakter obiektu, cechy branży oraz określony budżet i wymagania. Obsługujemy klientów w zakresie zarówno podstawowych usług sprzątania, tj. odkurzanie, pranie dywanów i wykładzin, mycie powierzchni płaskich oraz okien, aż po specjalistyczne usługi doczyszczania pobudowlanego lub alpinistykę. 

Co nas wyróżnia?

Optymalizacja kosztów dzięki technologii
Przeszkoleni pracownicy z doświadczeniem branżowym
Dzięki inwestowaniu w pracowników oraz niskiej rotacji każdy z naszych pracowników ochrony jest kompetentny i przeszkolony
Dostęp do danych z systemów informatycznych
Dedykowany nadzór dla każdego obiektu
Nad prawidłową realizacją usługi czuwa menedżer przypisany do danego rejonu. Dzięki temu na bieżąco monitorowana jest jakość usługi
Gwarancja jakości usług
Elastyczność i szerokie możliwości
Szeroki wachlarz możliwości zawierający zarówno usługi standardowe, jak i wyspecjalizowane.

Skontaktuj się z nami

  Zaznacz, co Cię interesuje
  Gwarant Sp. z o.o. administruje Twoimi danymi osobowymi w celu odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego i/lub wysłania treści marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych osobowych. Masz również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz w RODO.

  Co Ty zyskujesz?

  • Wysokiej jakości środki czystości
  • Wszechstronne możliwości działania
  • Optymalizacja kosztów
  • Ciągłość realizacji usługi
  • Digitalizacja dokumentacji
  • Minimalizacja ryzyka i strat
  • Nadzór nad jakością

  Chcesz obniżyć cenę usług?

  Zapytaj o dodtkowe usługi komplementarne! W pakiecie korzystniej.