< cofnij

Ochrona lotnictwa cywilnego

Gwarancja bezpiecznego dotarcia do celu  

Transport lotniczy to jeden z najlepiej chronionych obszarów działalności. Ogromna liczba pasażerów, mienie o niebywale wysokiej wartości oraz wiele rodzajów zagrożeń powodują, że wymaga to nadzwyczajnego nadzoru. Ochrona Lotnictwa Cywilnego to kontrola bezpieczeństwa osób, bagażu podręcznego, bagażu rejestrowanego oraz kontrola bezpieczeństwa ładunków, przesyłek i poczty w portach lotniczych.

Stosując odpowiednie procedury dbamy o to, by pasażerowie, załoga oraz mienie znajdujące się na lotniskach było bezpieczne. Dzięki wieloletnim doświadczeniu w tym zakresie jesteśmy ogólnopolskim liderem zarówno jeśli chodzi o usługę zabezpieczenia lotnisk, jak i w kontekście prowadzonych szkoleń. Jako jedyni w kraju oferujemy kurs podstawowy dla OKB, który przeprowadzamy w siedzibie firmy u klienta, po którym kandydaci mogą zdawać egzaminy państwowe w ULC. Ponadto opracowujemy dokumenty do AIP (Zbiór Informacji Lotniczej) oraz dokumenty związane z operacyjnym funkcjonowaniem lotnisk, lądowisk, w tym: instrukcje operacyjne, operacyjne plany ratownictwa lotniskowego, plany ratownicze dla lądowisk, plany ochrony itd.

Co nas wyróżnia?

Optymalizacja kosztów dzięki technologii
Jakość potwierdzona certyfikatami
Jesteśmy w wąskiej grupie podmiotów mogących świadczyć usługi ochrony lotnictwa cywilnego w Polsce.
Dostęp do danych z systemów informatycznych
Wieloletnie doświadczenie w branży OLC
Dzięki prowadzeniu usługi od wielu lat i znajomości sektora podejmujemy skuteczne działania i planujemy usługę w odpowiedni sposób
Gwarancja jakości usług
Zaplecze praktyczne, jak i merytoryczne
Posiadamy wykwalifikowanych pracowników ochrony jak i specjalistów z zakresu procedur, szkoleń i dokumentacji

Skontaktuj się z nami

  Zaznacz, co Cię interesuje
  Gwarant Sp. z o.o. administruje Twoimi danymi osobowymi w celu odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego i/lub wysłania treści marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych osobowych. Masz również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz w RODO.

  Co Ty zyskujesz?

  • Zapewnienie kompleksowego bezpieczeństwa w portach lotniczych na terenie całego kraju
  • Gwarancję sprawdzonego partnera w sektorze
  • Zaplecze merytoryczne
  • Możliwość prowadzenia kursów i wydawania certyfikatów
  • Możliwość rejestracji lądowisk dla śmigłowców
  • Wysoka polisa OC

  Chcesz obniżyć cenę usług?

  Zapytaj o dodtkowe usługi komplementarne! W pakiecie korzystniej.